17.kolo

Sestava

V brance:Soustružník

Obrana: Doležal, Rousek, Ráček, Janoušek

Záloha: Dolíhal, Dufek O., Šváb, Palko

Útok: Dufek A., Rolinek

Lavička: Marek, Jašek, Krška

 

Recenze ze zápasu

Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme hráli pod tlakem. Soupeř nás zaskočil dobrou kombinací, důrazem v osobních soubojích a zejména pohybem na hřišti. Nedařilo se nám obsazovat protihráče, vázla kombinace a kazili jsme i jednoduché přihrávky. V 9 minutě jsme byli za naši pasivitu a nedůraz po zásluze potrestáni. Po centru do vápna z pravé strany Rak nedůrazně odkopl míč přímo na nepokrytého hráče soupeře, který nedal Čundovi šanci. Naštěstí se nám podařilo za chvilku vyrovnat. Peca našel na křídle volného Ťulisa, který asi jediným :-) povedeným centrem našel Ondry a ten už neměl problém hlavou skorovat. V první půli jsme si vytvořili ještě 2 slibné příležitosti. Jednu zazdil Peca, který místo střely z vápna volil svoji oblíbenou kličku a o míč přišel. Po druhé našel Mira dlouhým pasem Palkyna, ale ani jeho pokus hlavou za zády brankaře neskončil.

Druhá půle začala v podobném duchu jako ta první. Soupeř se dobře pohyboval a kombinoval, ovšem naší pozornou hrou v obraně jsme jej do vážnější akce nepustili. Ani my jsme nedokázali nic smysluplného a nebezpečného vymyslet, takže se druhý poločas odehrával hlavně mezi velkými vápny.

Soupeř nás zaskočil svým důrazem a pohybem. Je třeba se z tohoto poučit a hlavně zlepšit pohyb na hřišti a přidat na důrazu v osobních soubojích.

Zpět