Obrana: Doležal, Rousek, Ráček, Janoušek

Útok: Buršík, Dufek A.

Lavička: Rolinek, Jašek, Marek

Recenze ze zápasu

Branky: Šváb, Dufek A.

Další smolný a nepovedený zápas. Už ve 4 jsme po chybě v obraně prohrávali 1:0. Naštěstí jsme nesložili zbraně a ve 28 minutě jsme vedli 2:1. Bohužel jsme soupeře pustili několikrát do šance a to se nám vymstilo 5 minut před koncem poločasu, kdy po chybě v rozehrávce a následně po nedůrazném odkopu a nepokrytí domácího útočníka bylo vyrovnáno.

Druhý poločas jsme začali aktivně a domácí jsme nepustili do žádné větší šance. Naopak jsme si vytvořili několik velmi slibných příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit. A když už jsme branku dali tak nás zastavil zvednutý praporek asistenta ( 2x - 1x v prvním poločase a 1x ve druhém. V první půli jsem stál přímo v lajně a musím uznat, že šéf komise rozhodčích má asi hoňku s tím kdy mávnout a kdy ne. Adam, který dal gol v ofsajdu rozhodně nebyl. Možná nemá rád jen Říčany ). Jedinou šanci jsme domácím připravili sami hrubkou v obraně a k naší smůle ji soupeř dokázal využít.

Co z toho, že i domácí fanoušci opět uznali, že jsme byli lepším týmem, když jsme opět vyšli bodově naprázdno. Musíme se vyvarovat hrubek v obraně a naučit se lépe a efektivněji proměňovat naše příležitosti !